En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Vanessa Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Firma İncelemeler, Genel 17 Ocak 2017

 

Girdiği organizasyonlarda başarılı olmadan duramayan, gittiği yerden ödülsüz geri dönmeyen bi firma var. İlla ki duymuşsunuzdur. Duymayanlar için o firma Vanessa Mobilya!

 

 Mobilya sektörünü hem işimiz gereği hemde sitemize içerik oluşturmak için sürekli takip etmek zorundayız.
Sektörü takip ederken sürekli ismini duyduğumuz bir firma olan Vanessa Mobilyayı bi araştıralım dedik. Bu kadar başarı, ödül ve kalitenin arkasında kimler var? Nasıl bu kadar başarılı olabiliyorlar? gibi sorularımıza cevap bulmak ve sizinle paylaşmak için koyulduk araştırmaya… Hadi birlikte bakalım.


Vanessa Mobilya Kimdir?

 1999 yılında mobilyanın başkenti diye tabir edilen İnegölde kuruldu.  İlk olarak üretim alanını koltuk olarak belirledi ve bu alanda üretimine başladı. Üretim ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyerek günümüze kadar geldi. Şuan hem mobilya hem koltuk üretimi yapan firma toplamda 18.000 m2 alanda son teknoloji ve modern üretim sistemiyle üretimine devam etmektedir.

Nasıl Başarılı Oldu?

Vanessa, şüphesiz başarılı olmasını tasarımlarına borçludur. Tasarım konusunda çok titiz davranan firma alanında 2 uzman tasarımcıyla birlikte çalışmaktadır.

Firmanın tasarımcıları;

 Mehmet ALTAY: 1974 Kütahya'da doğdu. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı bölümü mezunu. Daha önce 8 yıl boyunca Çilek mobilyada çalıştı. 2005 yılın halen faaliyetlerine deva eden Lup Tasarımı kurdu.
 Sylvain Joly: 1981 yılında "Slyvain Joly Design" adlı kendi tasarım ajansını kurdu. Başarılı ve piyasaya yön veren tasarımları sayesinde hızlı bir şekilde Fransa Mobilyacıların dikkatini çekti. 2007 yılında "Yılın Tasarımcısı" ödülü aldı. Avrupanın en önemli ajanslarından biri olan Slyvain Joly Design bünyesinde 18 kişilik ekip barındırıyor.

 Vanessa Mobilya kaliteli ve başarılı olmasının en büyük sebepleri; müşteri memnuniyeti, satış sonrası hizmet, uzman tasarımcıları ve tüketicilerin isteklerine göre tasarlanan ürünlerdir. 

 

15 Ocak Pazar günü kapanan İstanbul Mobilya Fuarında aldığı yatak odası, yemek odası ve fuar standı 1.lik ödülleri ile ilgili içeriğimizi okumak için tıklayınız

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.