En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Van Mobilya Fuarı 2017 / 11-14 Mayıs

Sektörel Haberler 11 Mayıs 2017

Van Mobilya Fuarı, 2009 yılından bu yana her yıl olduğu gibi bu yılda 8. kez İnşaat ve Mobilya Fuarının açılışını gerçekleştirdi.

Bugün ziyaretçilerine kapılarını açan mobilya fuarı, 14 Mayıs tarihine kadar hizmet vermeye devam edecek.

Türkiye’nin çeşitli 11 ilinden katılan mobilya ve inşaat firmaları ile, ağırlıklı olarak Van’da üretim yapan firmalar olmak üzere fuarda ürünler sergilenmeye devam ediyor. Toplamda 34 firmanın yer aldığı fuarda mobilya ve inşaat sektörüne dair ürünlerin satışı yapılmakta. Çevre illerde gerekli reklam çalışmalarının yapıldığını belirten yetkililer, amaçlarının potansiyel müşteriler ile satıcıları bir araya getirmek olduğunu, önümüzde ki seneler içinde fuar sayısının artacağını belirttiler.

Her ne kadar mobilya konusunda Bursa, İstanbul, Kayseri gibi illerimizle yarışmaları zor olsada sektöre sağlayacakları fayda tartışılmaz. Mobilya fuarlarında ilgi ve ticaret yönünden en fazla öne çıkan fuar; İstanbul Mobilya Fuarı ve İsmob.  Güzel çalışmalar ile Van Mobilya Fuarınında başarılara imza atacağına inanıyoruz.

Van Mobilya Fuarı Nerede ve Bize Ne Katkısı Olacak?

Fuar, Orta doğu Fuar ve Kongre merkezinde OSB girişinde hizmet veriyor.
İmkanı olan herkesin gidip ziyaret etmelerini, hem sektöre katkı sağlanması, hemde yeni çıkacak ürünlerin keşifi açısından öneriyoruz.

  • 2017 yılında trend olabilecek ürünleri önceden keşif edebilir ve yerinde görerek satın alabilirsiniz.
  • Yaklaşık 34 firma ile ürün seçeneğiniz fazla olacaktır. Fiyat kalite karşılaştırması yaparak iyi ve doğru ürünü bulabilirsiniz.
  • Mağazacı ve ya toptancıysanız, ekonomik ürünleri satın alabilir, bağlantılar kurabilirsiniz.

Van Mobilya Fuarı ile ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.