En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Uyumaya, Dinlenmeye Doyamayacağınız Yatak Odası Modelleri

Ev Dekorasyon, Genel, Yatak Odası 9 Kasım 2016Günümüzün bir çok saatini çalışarak geçiriyoruz. Kendimize ayırdığımız zaman kısıtlı. Hep bi telaş, hep bi stres! Uzmanların dinlenme konusunda yaptığı açıklamalarda; evin dekorunun, dekorasyonda kullanılan renklerin, yatak odası modellerinin, diğer mobilya, aksesuar ve modellerinin öneminden bahsediyorlar. Bu telaşlı yaşamımızda en iyi yatak odası modelleri ile daha çok dinlenmek bizimde hakkımız! Buradan yola çıkarak sizin için yatak odası modellerini inceledik.

 

1- Muhtemelen evinizin ve yatak odasınızın dekorasyonunu bu şekilde yapmak çok zor olacaktır. Haddinden fazla maliyet gerektiren bu dekorasyon, yatak odası modeliyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

2- Bir diğer deniz altında, yatak odası modelimiz ise sade ve şık olarak dekore edilmiş. Sadece bakmakla kalacağımız bu yatak odası modelleri elbette herkesin hayalidir!

 

3– Standartların dışına çıkmak istiyorsanız bu görsel tam siz göre! Yer yataklarına olan aşkımızı herkes biliyordur. Çok kez ağabeyimizle, kardeşimizle, ablamızla veya herhangi bir yakınımızla “yerde ben yatıcam! ” kavgasına giriştiğimiz olmuştur. Bu kavgalarımızdan esinlenerek tasarlanmış bu ürün, bizim yer yatağı hasretimizi giderecek! 

4-  Mavi ve beyaz olarak renklendirilmiş bu modelde, aynı zamanda çalışma masası ve dolaplarıda oldukça kullanışlı gözüküyor.

 

5- Deniz manzarası, kahve ve sade renkli yatak odası modeli! Diyecek başka bişey yok.

 

6- Rengarenk ve doğal ağaçtan yapılmış yatak odası duvarlardaki ağaç içerikli duvar kağıtları.

 

7- Renklerin girmediği bu yatak odası modelini de değerlendirebilirsiniz.

8- Renklerin yatak odasında önemini vurgulayan fotoğraf karesi!

 

9- Beyazın doğal ağaç ile uyumu. Bu ürün fikrinide değerlendirmelisiniz.

 

10- Siyahın asaleti… Dekor açısından harika olan bu model, bi zaman sonra içinizi karartabilir. Olsun, siyahın dekorasyonda ki şıklığını görmüş olduk.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.