En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Uluslararası Ev Yaşam Stili Fuarı

Sektörel Haberler 20 Şubat 2017

ULUSLARARASI EV YAŞAM STİLİ FUARI 15/18 Eylül 2017 tarihleri arasında MİLANO – İTALYA’da gerçekleşecek.Ülkemizde ki katılımcılarının hedefi ise Türkiye ile İtalya arasında ki ticari ilişkileri geliştirmek ve güçlendirmek.
Homi Milano, yalnızca ticaret yapanlara yönelik olan ve yılda 2 kez düzenlenen, iç mekan tasarımı, dekorasyon, lüks ev dekorasyonu gibi alanlarda hizmet veren önemli bir fuardır.
HOMİ birçok farklı alana ayrılarak ziyaretçilerine ürünleri sergilemektedir. Bu alanlar;
kişisel bakım, hediyeler, ev tekstil ürünleri, konseptler, moda, parfüm ve benzer ürünler, evde sağlıklı yaşam vb…
Bu ve bunun gibi kategoriler ile hizmet verirken aynı zamanda tüketicilerin sağlıklı ve rahat bir yaşam şekilleri olması için çözümler üretiyor ve gerekli çözümleri sunuyor.

Homi Milano ev yaşam stili fuarının katılımcıları ticaret ile uğraşan ziyaretçilerden oluşuyor. Sergilenecek olan ürünler;
Züccaciye, Mutfak ve Sofra Ürünleri, Dekorasyon ve Aydınlatma ,Banyo ve Spa Ürünleri, Güzellik ve Spor Malzemeleri,Parfümeri
Moda Aksesuarları, Giyim, Bijuteri, Gümüş ve Değerli Taşlari, Hediyelik Eşya, Festival ve Organizasyon Ürünleri ,Bahçe ve Dış Mekan Mobilyaları,
Çocuk Giyim, Moda Aksesuarları ve Mobilyaları, Ev Tekstil Ürünleri, Seyahat, İş, Müzik ve Hobby Ürünleri, Konsept Projeler, Editörler ve Yemek Alanları.

Fuarda sergilenen ürünler, geçen yıllarda ki ziyaretçileri istatistikleri, yapılan bağlantılar ve anlaşmalara bakıldığında fuarın dünya çapında ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.
İtalya mobilya sektöründe dünyanın en iyi mobilya üretici ülkelerinin zirvesinde yer alıyor. Ee zirvede yer almak öyle kolay bişey değil, hakkını vermek lazım.
İtalya sektördeki liderliğinin hakkını yaptığı çalışmalar ve gerçekleştirdiği başarılar ile verdiğini düşünüyoruz.

Ev dekorasyon tarzınızı, yaşam stilinizi değiştirmek istiyorsanız bu fuarı kesinlikle takip etmelisiniz.Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.