En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Türkiyenin En Büyük Mobilya Alışveriş Merkezi İle Tanışmaya Ne Dersiniz?

Genel, Sektörel Haberler 1 Ocak 2017

Türkiyenin En Büyük Mobilya Alışveriş Merkezi İle Tanışmaya Ne Dersiniz?

Daha önceden İnegölden ve yaptığı işlerden, başarılardan bahsetmiştik. Başarılı bi şekilde mobilya sektöründe adını duyurmaya devam eden İnegöl, Türkiyenin ilk ve en büyük mobilya avm‘si Mobiliyum Avm‘yi açarak gücüne güç kattı.

Mobiliyum AVM: kaliteli mobilya üreticilerini, hesaplı ürünlerini bir araya getirerek, bu ürünleri sergileyerek kullanıcılara alışveriş zevkini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyor. Toplamda 225.000 m2 alana kurulan Mobiliyum AVM, 200 mağaza ve 200 İnegöllü Mobilya Üreticilerini bünyesinde barındırıyor. Bu sayede sektörde bulunan veya bulunmak isteyen; toptancı, perakendeci ve yatırımcıları birbirleriyle buluşturuyor.
Mobiliyum Avm, Ortalama 100.000.000 $’lık bir bütçe harcanarak, Türkiye ve Dünyanın mobilya merkezi olma yolunda sağlam adımını bu yatırımla attı. İç tasarımı, dekorasyonu ve konforuyla en büyük Mobilya Avm olmanın hakkını veriyor ve Mobilya alışverişlerine farklı bi yaklaşım katıyor.

İç tasarımı, genel dekorasyonu ve konforundan bahsetmiştik. Görsellerde söylediklerimizi kanıtlar nitelikte.

Farklı bölümlerden oluşan Mobiliyum Avm, her bölüm için sokaklara İnegölün değerli ve başarılı Mobilyacıların isimleri verilmiş. Bu fikri bizde tuttuk doğrusu 🙂

Dünyanın en büyük mobilya alışveriş merkezi olan Mobiliyum Avm‘nin başka bir sokağından farklı bi görüntü daha.

İnegölün bu kadar başarılı olmasının en büyük sebebi şüphesiz ki ham madde kaynaklarına yakın olması ve eskiden ticaret merkezi olması.
Ticaret merkezinden kasıtımız tarihi İpek Yolu üzerinde bulunması.

Dünyanın mobilya merkezi Mobiliyum Avm hakkında diğer bilgiler için tıklayınız

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.