En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Sehpa Modelleri Hakkında Bilgiler!

Ev Dekorasyon 26 Şubat 2018

 SEHPA MODELLERİ VE ÇEŞİTLERİ

Oturma odaları ve salonlar için en çok tercih edilen ve kullanışlı eşyalar arasında sehpalar yer almaktadır. Kaliteli ve ilgi çekici bir özelliğe sahip olan sehpalar her zaman ilgi çekici konumda olduğu için göz alıcı bir niteliğe sahiptirler. Sehpa modelleri ve çeşitleri arasında yüzlerce model ve çeşit yer almaktadır. Bu modeller sayesinde tarzınıza veya evinize uygun sehpa çeşitlerini satın alarak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evinizin her olmazsa olmaları arasında yer alan dekoratif sehpalar sayesinde artık misafirlerinizi güvenle karşılayabilirsiniz. Üstelik bu sehpalarla birden fazla kişiye istediğiniz kadar sunum yapabilirsiniz. Leke bırakmayan özellikleri sayesinde mobilya hayatınıza yeni bir renk katabilir ve kaliteli sehpalarla istediğiniz gibi yiyecek, içecek gibi sunumlar yapabilirsiniz.


Sehpa Çeşitleri

Birbirinden farklı sehpa model ve çeşitleri sayesinde artık misafirlerinizi istediğiniz gibi ağırlayabilir ve onlara sorunsuz bir şekilde hizmette bulunabilirsiniz. Sehpa modelleri ve çeşitleri arasında orta sehpa, zigon sehpa, yan sehpa, akıllı sehpa, ekonomik sehpa, mermer sehpa, cam sehpa, fiskos sehpa, sehpa seti, endüstriyel sehpa gibi sehpa çeşitleri yer almaktadır. Kaliteli ve ömür boyu Kullanıma sahip olan bu sehpa çeşitleri sayesinde artık evinize veya işyerinize bütçenize uygun istediğiniz sehpa modellerinden satın alabilirsiniz. Sehpalar çok amaçlı Kullanıma sahip olduklarından dolayı her yerde kolay bir Kullanıma sahiptirler. Evde, iş yerinde, işletmelerde Kısacası aklınıza gelebilecek her yerde pratik bir kullanım hizmeti sunan sehpalar sayesinde artık Gelen misafirlere veya kendinize özel olarak hizmette bulunmak daha kolay olmuştur. Birbirinden farklı renk ve seçenekler sayesinde kendi tarzınıza uygun şekilde sehpa satın alabilirsiniz.


Uygun Fiyat Seçenekleri

Hizmete sunulan sehpa modelleri ve çeşitlerine artık en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sehpalar garantili olduğu için siz değerli müşterileri özel olarak hizmet sunmaktadırlar. Kolay kullanımı, leke bırakmayan, garantili olma özellikleri sayesinde artık bu sehpa modellerini tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde istediğiniz zaman sehpa siparişi verebilirsiniz. Sehpalar dört dörtlük kullanıma sahip olduklarından dolayı oturma odalarına ayrı bir hava katabilirsiniz. Üstelik ihtiyacınıza uygun dörtlü, beşli sehpalar sayesinde bir kombin yapabilir ve salonlarınızı şenlendirebilirsiniz. Odanın ortasına rahatlıkla bırakacağınız bu sehpa çeşitleri hafif ve rahat taşınabilir özellikleri sayesinde bir odadan diğer odaya rahatlıkla taşınmaktadır. Üstelik sehpalar en kaliteli malzemelerden yapıldığı için kısa sürede kırılmamakta ve renk özelliklerini kaybetmeyecek şekilde kullanıma sahiptirler.    

Sehpa Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?
 

Mobilya sektörü diğerlerine oranla daha zor tercih edilen ürünler barındırır. Bunun sebebi ise insanların ürünlerin ham maddesi hakkında detaylı bilgiye sahip olamamasıdır. Buradan yola çıkarak sehpa satın alırken en çok ürünün ham maddesine dikkat edilmelidir. Fiyatlar kesinlikle 2. planda tutulmalıdır. Özellikle ahşap ve ya ağaç ürünler tercih edilmelidir. Aşağıdaki tabloda ortalama sehpa fiyatları yer almaktadır.
 

Doğal Ağaç 350 tl ve üzeri
Ahşap 250 tl ve üzeri
Sunta 50 tl ve üzeri

 

Aşağıdaki görsellerde en fazla tercih edilen sehpa modellerini görebilirsiniz.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aşağıdaki videoda ise sehpa modellerini ive çeşitlerini zleyebilir ve kafanızda bir model fikri oluşturabilirsiniz.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.