En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Kullanmadığınız eşyalardan duvar saati yapın

Ev Dekorasyon, Genel 5 Kasım 2016

Duvar saatleri herkes için ayrı bi önem taşımaktadır. İyi bir duvar saati görsellik açısından evin havasını değiştirebilir. Başkalarını kendine hayran bırakabilir. Kimi zaman da evimizde duvarlarımıza astığımız saatler bize huzur verir. Peki  bu saatleri evlerimizde kendi imkanlarımızla yapabilir miyiz? Bizce evet. Şimdi el emeği, göz nuru eldeki imkanlarla yapılmış olan saatlere beraber bakalım 🙂

 

1- Çoğu kişinin ormanlarda bulabileceği bi parçadan duvar saati yapmış. Bizede tebrik etmek düşer.

DuvarSaatleri

2-Belkide kış aylarında sobada yaktığımız parçalardan, hatta her ahşap evde bulanan parçalardan yapılmış başka bir saat.
(Biz olsak çöpe atardık)

DuvarSaatleri2

3-Bir bisikletiniz var kullanmıyorsunuz. Çünkü kullanılmayacak kadar bozuk. Ne yaparsınız? Atardınız dimi? Bizde atardık. Bu arkadaş öyle yapmamış ve bisikletin jantından olağanüstü bir duvar saati yapmış.

DuvarSaatleri3

4-Evinizde kullanmadığınız kap çanak ne var sa atıyorsunuz değil mi? Bundan sonra atmayacaksınız. Bu eski süzgeç ile yapılan gayet hoş bi saat daha. Dekor olarak pek hoş durmasada iyi düşünülmüş.

DuvarSaatleri4

 

5- Yalnızca fotoğraflardan oluşan bu duvar saati sizcede harika olmamış mı ?

mobilyaaksesuar8

 

6-Sanırım bu duvar saatini kendi imkanlarınızla yapmanız zor olacak ama hem dekorasyon açısından hemde şirinlik açısından bizden tam puan aldı. Buda bonus olsun 🙂

DuvarSaatleri6

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.