En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Kocişko Sunumlarınız İçin Yemek Masası Önerileri

Genel, Yemek Odası 19 Ocak 2017


Vazgeçilmez olan yemek odalarımız için mükemmel öneriler!

 
 Yemek odalarımızın bizim için yeri ayrıdır. Elbette her odanın kendine has bi tarzı ve bağlamı olsada, yemek odaları bizim için cidden farklı. Hele devir sosyal medya devriyken, yapılan yemekler direk sosyal medyada paylaşılıyorken, fenomen olmak için kocişko sunumlarını çığrından çıkarmışken sizce de günümüzün en önemli ürünlerinden biri değilmi? Bizde sizin bu yolda yardımcınız olmak için harika yemek odası takımlarını, ağırlıklı olarak yemek masalarını sizinle paylaşıyoruz.
Görsellerin paylaşımına geçmeden önce aslında çok önemli olan fakat çoğu kişinin pek dikkat etmediği sürekli karşılaşılan hatadan bahsedelim.Yemek odası takımlarında öncelikli olarak dikkat etmemiz gereken bazı hususlar var. Bunların en başında masa hacmi. Aileniz geniş ve akrabalarınız kalabalıksa kesinlikle yemek masasını geniş ve büyük almanız gerekmektedir. Aksi takdirde 8 kişi 4 kişilik masada oturmaya veya yemek yemeye çalışırsa o yemek aslında yemeklikten çıkar. Kişilerin rahat yiyememesi veya oturamaması, masada özgürce hareket edememesi büyük bir eziyettir. Kaş yapayım derken göz çıkarmanın anlamı yok. Bu yüzden özellikle yemek masaları seçerken daha fazla dikkat etmeliyiz.
 Yazdıklarım tecrübeyle sabittir 🙂 
 
 1-
2-

3-

4-

5-

6-
7-
8-
9-
10-
 
Yemek odalarınız için önerilerimiz bu kadar. Biraz öneri, fikir ve uyarı niteliğinde size yararlı olabilmek adına bu içeriği hazırladık.
 
Bunun dışında bebek odası dekorasyon önerileri için tıklayınız.
 
Bol beğenili, takipçili ve etkileşimli sosyal medya hesaplarınızın olması ve birgün fenomen olmanız dileğimle 🙂
 


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.