En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

İstikbal Mobilya Hakkında!

Firma İncelemeler 24 Mayıs 2017

İstikbal Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

İstikbal Mobilya, 60 yıllık mobilya tecrübesiyle, sektörün önde gelen isimlerinden ve liderlerinden olmayı başarmış bir kuruluştur. Önceliği müşteri memnuniyeti olmakla birlikte; tasarımları, çeşitleri, satış sonrası hizmetleri gibi bir çok alanda kaliteli bir hizmet sergilediği için, şuan en büyük mobilya firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktadır. Yaptığı ihracaat ve ithalatlar ile de sektöre kattığı değerler ise oldukça fazladır.  Türkiye de mobilya sektörünün gelişmesine yarar sağlayan firmaların ise başında gelir.

İstikbal Mobilya , yurtiçinde çok fazla sayıda satış noktası ve mağazaları bulunduğu gibi, yurtdışında da bu başarıyı devam ettirmiştir. Dünya markası olmayı hedeflemişken bu yolda çalışmalarına devam etmektedir. Güncel olarak, 70 ve daha fazlası ülkeye ürünlerinin satışını yapıyor.  Almanya, Fransa, İngiltere, Rusya, Yunanistan gibi bir çok farklı ülkede ortalama olarak 110+ mağaza ve 5000+ satış noktası bulunuyor.
Bu sayede mobilya sektörüne katma değer sağladığı gibi, Türk ürünlerinin de kalitesini yurtdışında diğer ülkelere göstermiş oluyor.

İstikbal Mobilya, önceliğini müşteri memnuniyetine ve ürün tasarımına odaklamış durumda. Kullanılabilirlik açısından kolay kullanım, görsellik açısından da trend ve kaliteli ürünler sunmayı başarıyor. Bu sayede mobilya ve dekorasyon sektörüne can vermeye devam ediyor.  Zaman zaman yaptığı kampanyalar da müşterilerine verdiğini önemi kanıtlar durumda.

İstikbal mobilya üretim konusunda da sürekli teknolojiyle içli dışlı çalışarak, güncel teknolojik ürünleri takip etmektedir.
Üretimini son teknolojik ürünler ile gerçekleştirip, daha kaliteli bir hizmet vermeye devam ediyor.

GÜNÜMÜZÜN BİR DİĞER BÜYÜK FİRMASI VİVENSE MOBİLYA HAKKINDA YAZIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ!

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.