En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

İSMOB 2017’de Ödül Şöleni

Genel, Sektörel Haberler 16 Ocak 2017

İstanbul Mobilya Fuarı – İSMOB 2017’de fuarın en iyi ürünleri seçilerek ödüllendirildi.

10-15 Ocak tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açan İstanbul Mobilya Fuarı- İSMOB pazar günü kapanışı yaptı.

 Bu yıl 13. kez düzenlenen fuara 120 binin üzerinde ziyaretçi katıldı. Özellikle fuar öncesi ihracat konusunda hedeflerini belirten yöneticiler fuar sonrası yaptıkları açıklamalar ile ihracat hedeflerini gerçekleştirdiklerini açıkladı.

 Mobilya sektörüne her yıl olduğu gibi bu yılda beklenenden fazla katkı sağlayan İSMOB, toplamda 5 kıtadan, 81 ülkeyle ihracat bağlantıları kuruldu. Kurulan bu bağlantılar ülke ekonomisine yarar sağlarken aynı zamanda mobilya sektörününde yüzünü güldürdü. Ayrıca İSMOB mobilya sektöründe 2017’nin ilk fuarı olma unvanını taşıyor. Bu sayede 2017 yılında trend olabilecek modelleri de yılın başlarında görmüş olduk.

 2017 İstanbul Mobilya Fuarında firmaların iç mimar juriler eşliğinde toplamda 7 kategori olmak üzere en iyi modelleri belirlendi. Yapılan değerlendirmeler ve incelemeler sonucunda en iyiler seçildi.

İşte 2017 İSMOB’un en iyileri;
 

 Oturma ve dinlenme odası kategorisinde yapılan değerlendirmeler sonucunda İnegöllü firma Bomonti Mobilya, OSLO adlı ürünüyle fuarın kategorisinde ki en iyi ürünü seçildi.
 

 Yemek Odası ve yatak odası kategorisinde juriler tarafından yapılan incelemeler sonucunda kategorisinin en iyisi Otellla adlı ürünle yine İnegöllü firma Vanessa oldu. Vanessa mobilya bu ödül dışında en iyi stand ödülünü de kimseye kaptırmayıp bu ödülünde sahibi oldu.

 Genç Odası kategorisinde ise Born Blue adlı ürünüyle ilgili kategoride birinciliğe Rengarenk adlı firma uygun görüldü.
Bunların dışında en iyi uyku kategorisinde ki ürün ise Nature adlı İşbir Yatağın, mobilya aksesuarları kategorisinde ise Tq Dolap Sistemi ürünüyle Teleset firmaları 1.’lik ödüllerine layik görüldü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.