En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

İnegöl Mobilya Fuarı / Nisan 2018

Genel 12 Şubat 2018


İnegöl Mobilya Fuarı Nisan ayında gerçekleşecek!
 

İnegöl, bilindiği üzere mobilya konusunda yalnızca Türkiyenin değil dünyanın başkenti olmuş durumda. Hal böyle olunca tüm gözler İnegöl Mobilyasının üzerine odaklanıyor. Her yıl fırtınalar estiren, Modef tarafından düzenlenen İnegöl Mobilya Fuarı bu yılda sektörü kasıp kavuracak gibi gözüküyor.

  • İnegöl Mobilya Fuarı Ne Zaman?

  • İnegöl Mobilya Fuarı Nerede?

  • İnegöl Mobilya Fuarına Katılan Firmalar?

 

Gibi sorularınızın cevabını yazımızın devamında bulacaksınız.
 


Yurtdışı Tüketicileri Fuar İçin Hazırlıklara Başladı!
 

İnegöl Mobilya Fuarı, özellikle yurtdışı konusunda çok başarılı projelere imza atmış durumdadır. Sektörün ilerlemesi, gelişmesi ve büyümesi için yurtdışı müşterilerine her zaman ihtiyaç vardır. Hal böyle olunca yurtdışında ki müşteriler de fuarın potansiyelini farkettikleri için mobilya başkenti İnegöl’e akın etmek için harekete geçiyorlar.
 


Yurtdışından gelen müşteriler sektöre en fazla katkı sağlayan kriterlerden biridir. Gerek nakit akışı gerekse ürün sirkülasyonu açısından olmazsa olmazlardan biridir. Sektörde üretim yapan markaların bir çoğu hedeflerini yurtdışına doğru çevirmiş durumdadır.

 

İnegöl Mobilya Fuarına Katılacak Firmalar Hazırlıklara Başladı!

Firmalar müşterilere en iyi ve en cezbedici ürünleri sergilemek için ağır bir arge sürecine girmiş durumdalar. Bu süreci en doğru şekilde yürüten firmalar şüphesiz fuar sonunda karşılıklarını alacaktır. Sektörü takip eden ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan her firma İnegöl Mobilya Fuarını başarıyla tamamlayacaktır.
 

İnegöl Mobilya Fuarında Hangi Ürünler Olacak?

Mobilya sektörüne dair tüm ürünleri bulabileceksiniz. Örnek; yatak odası, yemek odası, koltuk takımları, oturma gruplar, yaşam odaları, masa ve sandalyeler, dekorasyon için gerekli tüm aksesuarlar…

Özellikle bu yıl mobilya sektöründe metal ağırlıklı ürünler görebilirsiniz. Yeni yılın trendlerinin başında gelen metal mobilyalar ve aksesuar tüketicilerin beğenisi kazanmış durumda. Bu yüzden sektöre hızla yayılmaktadır. İnegöl Mobilya Fuarında’da bu ürünlerden fazlasıyla göreceğinizden şüpheniz olmasın.
İnegöl Mobilya Fuarı Adresi için; 

https://www.google.com.tr/maps/place/Modef+Fuar+Merkezi/@40.0678316,29.5110396,16z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x74546186dc59ce02!8m2!3d40.0678316!4d29.5066622

Linke giremeyenler için adres:

Modef Expo İletişim Bilgileri:

Adres: Kemalpaşa Mahallesi, Okullar Cd. No:11, 16400 İnegöl/Bursa
Telefon: (0224) 713 16 26

 

Geçmiş yıllarda düzenlenen fuarlar hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz;
https://www.youtube.com/watch?v=s2XQ6LPpCZc#action=share

Fuar Alanını sanal tur ile gezmek isterseniz;
http://modef.com.tr/360/Sanaltur.html


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.