En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Hatay Mobilya Fuarı

Genel, Sektörel Haberler 13 Kasım 2016

ELKA Fuarcılık tarafından HATAY Fuar Alanında düzenlenen ” Hatay Mobilya Fuarı ” 12 – 20 Kasım 2016 tarihleri arasında hizmet vermek üzere ziyaretçilerine kapılarını açtı.

5 Bin metrekarelik kapalı alanda ve yaklaşık 50+ firmanın katıldığı Hatay Mobilya Fuarı 20 Kasım’a kadar kapılarını ziyaretçilerine açık tutacak. Son zamanlarda mobilya sektörüne ve mobilyacılar fazla destek veren ve destek vermeye devam eden Hatay Büyükşehir Belediyesi yetkileri şuan ihracat rakamının 2 milyar dolar olduğunu söyledi. Bu rakamın daha fazla arttırılması için çalışmalara başladıklarını belirten yetkililer, seneye yeni bir fuar alanını hizmete açacaklarını belirttiler. Devam eden İnegöl Mobilya Fuarı ile aynı günlere denk gelse de Hatay Mobilya Fuarınada ilgi beklenenden fazla oldu. Bu durumdan hem Hatay Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, hemde Hatay da bulunan Mobilyacı esnafları gayet memnun. Fuara gösterilen ilgi mobilya sektörünün önemini bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Sanatkarlar Odası Başkanın yaptığı konuşmada; Yerli ham madde kullanılıp, fazla kişiye istihtam sağladığı için mobilya sektörünü daha fazla destekleyeceklerini belirttiler.

Hatay Mobilya Fuarını neden ziyaret etmelisiniz?

  • Tüm mobilyaya dair ürünler bir arada olacağı için fiyat ve görsellik karşılaştırmasını yapabilirsiniz.
  • Mobilya sektörüne ait her alanda hizmeti birebir alabilirsiniz.
  • Mobilya sektöründe ki son gelişmeleri ve yeni tasarımları takip edebilir, yakından görme şansı yakalayabilirsiniz.
  • Yeni bağlantılar kurabilir, yeni işler bulabilir ve daha fazla kar edebilirsiniz.
  • Fuara özel kampanyalı fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Gelecekte herhangi bi durumda ihtiyacınız olabilecek herhangi bir mobilya ürününe dair firmalarla tanışabilir, fikirleriniz yerine oturmasını sağlayabilirsiniz.

Ne duruyorsunuz haydi Hatay Mobilya Fuarına!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.