En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Furniture İstanbul – İstanbul Mobilya Fuarı 2017 / 07-12 Kasım

Sektörel Haberler 5 Kasım 2017

İstanbul Mobilya Fuarı yeni adıyla Furniture İstanbul 7-12 Kasım 2017 tarihleri arasında CNR EXPO tarafından Yeşilköy‘ de düzenleniyor.

İstanbul Fuarcılık ve MOSDER ortaklığıyla düzenlenen fuarda, Türkiyenin önde gelen mobilya markalarını 7-12 Kasım tarihlerinde Yeşilköy'de gerçekleşecek olan fuarda bir  araya getirmeyi amaçlıyor.Furniture İstanbul, diğer fuarlardan farklı olarak tema ve kategorilerin ayrı sergileyerek yurt içi ve yurt dışı tanıtımlarının daha net biçimde sergilenmesini planlıyor.

Günümüzde Türkiye Mobilya Sektörüne en fazla desteği gösteren CNR Expo yarattıkları yeni markla ilede mobilya sektörüne desteklerini vermeye devam ediyor. Özellikle tasarım ve inovasyon açısından sektöre olumlu katkılar sağlarken, sektörün ihracat ve ithalat oranlarına da destek olmaya devam ediyor. Kış ayları yaklaşırken mobilya sektöründe satışların azalması artık mobilya markalarını korkutmuyor. Kış aylarının başında düzenlenen fuarlar sayesinde mobilyacılarında yüzlerini güldürmüş oluyor.

 

Her üründe olduğu gibi mobilya sektöründe de, bir markayı en iyi şekilde temsil etmek ürünlerin kalitesinden geçiyor. Bir ürün ne kadar kaliteli ve kullanışlıysa o ürün sahibi olan markanın gelişmesine ve büyümesine şüphesiz katkı sağlıyor. Furniture İstanbul'da markaların ürünlerini en iyi şekilde sergileyebilmeleri için imkanları sağlıyor. Her firma rakiplerinden daha iyi ve kalite ürünler ortaya koymak için uzun süreçler ile arge çalışmaları  yapıyor. Fuar zamanı ise ürünler sergileniyor. Müşteriyi anlayabilen ve kaliteli ürünler ortaya koyabilen markalar için ekonomik ve marka anlamında çok büyük olumlu dönüşler alınıyor.

Furniture İstanbul, herşeyden önce tasarım ve inovasyon amacıyla organize edilmiş bir fuardır.

CNR Holding ve Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği ortaklığıyla her yıl düzenlen ve bunu geleneksel bir yarışma haline getiren CNR Expo bu yılda  tasarım ve inovasyon yarışmasını es geçmedi ve düzenleneceğini açıkladı. Fuara katılım gösteren mobilyacıların tasarım ve inovasyonları sergilenecek olan yarışmada, dereceye giren firmalara ödüller verilecek. Bu sayede katılımcılar rakiplerinden daha iyi ürün yapmak için ayrıca çaba sarfedecek.Furniture İstanbul Etkinliklerle Geliyor!

Yukarıdaki görselde de görüldüğü gibi Designers Lounge adlı etkinlik ile fark yaratarak dünyaca ünlü tasarımcıları bir araya getiriyor. Bir çok ülkeden seçkin tasarımcılar ile birlikte düzenlenecek olan etkinliğe herkes katılabilir.

Etkinlik katılım linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Funiture İstanbul'da Neler Sergilenecek?

Her yıl olduğu gibi bu yılda mobilya ve yan sanayi sektörüne dair ürünlerin sergileneceği fuarda, ağırlıklı olarak yatak odası, yemek odası ve koltuk takımları sergilenecek. Bunların dışında; genç odaları, masa sandalyeler, duvar üniteleri vb. mobilya ürünleri sergilenecek.

Öncelikli hedefin yurtdışı olduğu söylenen fuarda, aynı zamanda yurtiçi satışlarda gerçekleşecek. Toptancılar, tasarımcılar, mağazacılar gibi müşteri kitlesine sahip olan Furniture İstanbul 7-112 Kasım tarihlerinde Yeşilköy'de gerçekleşecek.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.