En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Ev Ofisi Kurmak İsteyenlere Öneriler

Ofis Mobilyaları 23 Kasım 2016

“Ev ofisi” kurmak mı istiyorsunuz? O zaman bu içeriğimiz tam size göre!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet kavramı dünyanın neredeyse heryerine yayılmış durumda. İnternetin yayıılmasıyla birlikte getirdiği güzel imkanlardan biride kendi işini yapmak isteyen girişimcilere, yeni fikirleri ve projeleri olan kişilere ev ortamında kendi ev ofisini kurarak çalışma imkanı sunuyor.

Neden “Ev Ofisi” Kurmalıyım?

İnternetle alakalı işler yapıyorsunuz yada tüm yaptığınız işler bilgisayar ve internet ortamında fakat neden ev ofisi kurmalıyım diye düşünüyorsanız bu yazı tam size göre.

1- Dilediğiniz saatte uyanabilir ve istediğiniz saatte işinize başlayabilirsiniz. Ev ofisi kuran kişiler için genellikle zaman kavramı yoktur. İstediği zaman işe başlayabilir, istediği zaman işi bırakabilir.

2-Çalışan kişilerin özellikle kadınların en büyük sorunu nedir? tabiki de “bugün ne giysem ya” . Ev ofisi kuranlarda böyle bi sorun yok! Dilediğiniz elbiseleri giyebilirsiniz. Hatta giyinip giyinmemek sizin tercihinize kalmış 🙂

3- Sabah erken uyanma derdiniz olmadığı için; işe geç kalma, servisi kaçırma, yol masrafları gibi derdiniz de yok!

Bu 3 madde ev ofisi kurmak için sizcede yeterli değil mi? Bizce yeterli! O zaman şimdi asıl konumuza gelelim ve “ofis mobilyaları”, “ev ofis mobilyaları” “ev ofisi dekorasyonlarını” inceleyelim.

1– “Ev ofisi mobilyası”ndan ziyade ilk olarak ışıklandırmaları iyi yapmalısınız. İyi ışık= iyi ortam, iyi “ofis mobilyası”=iyi “dekorasyon” demektir.

2- Ofis mobilyanızı, bilgisayarınızı ve masanızı cam kenarına dekore etmek hem sağlık açısından hemde verim açısından yararlı olacaktır. “Sonuçta güneş girmeyen ev ofisine doktor girer” dimi? Bu söz böyle değildi ama olsun…

3- Dolaplardan ziyade raflarınız için metal aksamlı aksesuarlar kullanın.

4- Masanız kesinlikle geniş olsun! Kullanılabilirlik açısında bu önemli.

5- Avize tercihlerinize dikkat edin! Farklılık yaratın.

6-Aslında ev ofisi kuranlar için “ofis mobilyaları” seçiminde rahat kullanım ortamı yaratabilecek ürünleri öneriyoruz. Gereksiz aksesuarlardan ve araç gereçleri masanızda tutmayın. “Ya dekor olsun, hoş gözüksün instagrama atcam knk” diyosanız orasını bilemeyiz tabii…

7- Boya badanayı boşverin. Yeni moda olan duvar kağıtlarınla doğal görünüm elde edin.

8- Rengarenk ofis mobilyalarındansa klasik, koyu renkler kullanarak farklı bi dekorasyon yaratabilirsiniz.

9- Ofis mobilyaları için doğallığı tercih edin. Ham, doğal ağaçtan masa çok şık durmuş.

10- Şık sade ve hoş bi ortam için gereksiz suntalardan, kaba ofis mobilyalarından kaçının…

11- Ofis mobilyalarınızı diğer mobilya ve ürünler ile renk uyumunu bir tuttuğunuzda ortaya çıkan ortamı görüyor musunuz?

12– Bir masa, bir sandalye, 2’de raf oldumu tamamdır o iş. Öyle çokta şaapmayın.

13- Ofis mobilyalarınızı alırken mutlaka masaları geniş seçiniz!

14- Rafların tasarımı şık ve düzenli olmasına dikkat ediniz.

Ev ofisi kurmak isteyenler için ofis mobilyası önerilerimiz şimdilik bu kadar. Dileriz ki birgün kendi ofisiniz kurar, önerilerimizi dikkate alarak kendi ofis mobilyalarınızı satın alır ve harika dekorlar yaratırsınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.