En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

En İyi Yatak Odası Modelleri!

Yatak Odası 21 Kasım 2016

Mobilya denince şüphesiz ki akla gelen ilk kavramlardan biride yatak odalarıdır. Mobilya sektöründe genel satışların büyük payını yatak odaları ele geçirmiş durumdadır.

Zevkler ve renkler elbette tartışılamaz! Ama bu yatak odası modellerine hayran olmamak elde değil.1- Tamamen dağ evinden esinlenerek dekore edilmiş bu yatak odası modeli, komodinleri olsun, yatağı olsun, aynaları olsun doğallık saçarak kendini herkese hayran bırakıyor.

2-Başlık kullanılmadan yatak odası olmaz mı ? Bal gibi de olur! Hemde ağaçları farklı renklerde boyayarak harikalar yaratabilirsiniz.

3- Yatak odası modelleri elbette önemli fakat modelden ziyade odanın dekorasyonu da önemlidir. Bu görselde de farklı bi bakış açısıyla iyi işler çıkmış. Duvar kağıdına da bayıldık!

4- Yatak odalarımızı kaplayan gardroplardan hepimiz sıkılmışızdır. Elbiseler için koca kapaklı, büyük hacimli gardroplar kullanmaktansa, görselde ki dekorasyon fikrinden yola çıkabilirsiniz.

5- Biliyoruz kıskandınız 🙁 Üzülerek söylüyoruz ki bu ve bunun gibi yatak odası modellerine ve bu tarz yatak odası dekorasyonuna herkese nasip olmaz.

6- Gardropsuz da yatak odası oluyormuş!Karyola ayak ucunda bulunan orta sehpa tarzında ki üründe hoş durmuş. Banyoda gözümüzden kaçmadı!

7- Pencerelerinizin kenarları boş kalmasın!

8- Başucunda ki işlemelere bakar mısın!

9- Dikdörtgen yatak odası modellerini şu andan itibaren unutun!

10- Başucu, bench ve komodinler birbirine çok iyi uyum sağlamış.

11- Komodinleri yok et! Şifonyer kullan.

12- Yatağın ve sandalyenin döşemeleri gayet iyi. Renk seçimi değişik olmuş gibi…13- Eski tarz yatak odası modellerinden biride bu.

14- Yatak yüksek değil ve karyola başlıkları yok ama yinede hoş gözüküyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.