En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

En Güvenilir 10 Mobilya Markası!

Sektörel Haberler 7 Mayıs 2017Mobilya sektörünün en güvenilir en kurumsal markalarını biliyor musunuz?

Eve, ofise, bahçeye ya da halka açık yerlere… Birçok mekân mobilya ihtiyacı duymaktadır. Mobilyası bulunmayan boş mekânlar, kullanıma hazır hâle gelebilmek için mobilyalar ile donatılır ve kullanım süresi de mekânın kullanım süresine göre değişebilir. Fakat mobilya almak isteyenler için ilk sırada mobilyanın sağlamlığı, kalitesi, fiyatı vb. unsurları geldiği gibi, üretici ve satıcı firmanın güvenirliği de gelmektedir.

Aslında üretici ve satıcı firmaların güvenirliği bazı durumlarda daha ön plana çıkmaktadır. Şayet satın alınan ürünün kullanım dönemlerinde ortaya çıkaracağı sorun, firma tarafından giderilmeye çalışılmalıdır. Firmanın, ürününe vereceği garanti ve kullanıcıya vereceği güven duygusu da önemlidir. Ülkemizde birçok kullanıcı, mobilya almadan önce markanın güvenirliğine ve bilinirliğine odaklanmaktadır.

Güvenirlik Konusunda Ön Planda Olan Mobilya Markaları

2015 ve 2016 yıllarında en iyi mobilya markası ödülünü almış olan Doğtaş Mobilya ve Kelebek Mobilya ile listeye başlamak doğru olacaktır. 2017 yılında olmamıza rağmen 2016 model mobilyaların hâlen rağbet görmesi, markaların ne derecede güvenir olduğunu da vurgulamaktadır. Güvenilir mobilya markaları sıralamasında listenin ilk sırasını Doğtaş Mobilya tutuyor. Şunuda belirtmek isteriz ki Doğtaş ve Kelebek şuan aynı marka altında hizmetlerine devam ediyorlar. Listenin tam sıralaması da şu şekilde;

  • Doğtaş Mobilya
  • Kelebek Mobilya
  • Alfemo
  • Bellona Mobilya
  • Cardin Consept
  • Gaysan Mobilya
  • İstikbal Mobilya
  • Koleksiyon Mobilya
  • Lazzoni ve
  • Rapsodi Mobilya

“Not: Bu sıralama google en fazla aranan ve tıklanan sitelerden alıntılanarak yapılmıştır. Hiç bir firmaya garanti vermediğimiz gibi doğabilecek sorunlardan Mobilyanomi sorumlu tutulamaz.”

Her Markada Farklı StilMobilya markalarının her biri farklı konseptlerde farklı zevklere uygun ve farklı fiyatlara sahip mobilyalar tasarlamaktadır. Zevke ve tarza uygun son moda ürünlere göz atmak için internet üzerinden katalog incelemeleri yapılabilirsiniz. Listede yer alan her markaya ait stil ve her markanın kendi çizgisi vardır. Bu durum göz önüne alındığında muhakkak kişinin zevkine ve tarzına uygun bir mobilya seçilebilir.
Yemek odası, yatak odası, oturma odası ve diğer odalar için takım alınacak ise, farklı markaların ziyaret edilmesi faydalı olacaktır. Çünkü yatak odası takımları için uygun olan firma, diğer takımlar için uygunluk göstermeyebilir. Bu yüzden takımları ayrı ayrı sitelerden inceleyerek ve sağlam bir araştırma yaparak alınması daha iyi sonuçlar elde etmemizi sağlayacaktır.

 

DÜNYANIN EN PAHALI 10 MOBİLYASINI MERAK EDİYOR MUSUNUZ?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.