En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Dünyanın En iyi Hotel Mobilyalarını Derledik!

Genel 22 Eylül 2017

“ Dünyanın en iyi hotel mobilyaları”

Her ne kadar turizm sektörü kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte durgunluğa doğru ilerlese de, incelemeden edemeyeceğiz. Öyle ki her birey hotel tercihlerinde ağırlıklı olarak odaların temizliğine ve dekorasyonuna dikkat etmektedir. Elbette bu iki kriter dışında bir çok kriterler vardır. Fakat biz sektörümüzle alakalı olarak mobilya ve dekorasyon bakış açısıyla göz gezdireceğiz ve bu konuları ele alacağız.1- Şık bir renk seçimiyle donatılmış bir hotel.

2015 yılında Andre Fu Nezaket tarafından Four Seasons hoteld çekilen bu görüntü tamamen göze hitap etmektedir. Renk seçimi konusunda şüpheiz başarılı olmuşlar. İlk bakışta kaliteli bir ön yargı oluşturuyor.

 

2- Villa La Coste hotelde 2017 yılında Fransada . Richard Haughton tarafından çekilen bir fotoğraf.

Restaurant veya cafe tarzında dekore edilmiş olan bu mekan, kullanılan ham ağaç mobilyalar ile tamamen doğallık yaratılmaya çalışılmış. Görsel olarak harika bir ortam ortaya konulmuştur. Dünyanın en iyi hotel mobilyalarında başı çekeceklerinden şüphe yok.

 

3-Fullerton Bay Hotelde, 2010 yılında Singapurda Andre Fu Nezaket tarafından çekilen fotoğraf.

Şıklık ve sadelik ön plana alınarak dekore edilmiş bu hotel odası, istenilen görselliği elde etmiş gibi görünüyor. Renk seçimi ve sadelik konusunda başarılı bir çalışma ortaya konulmuş

 

4-Villa La Coste Hotelde. Richard Haughton tarafından 2017 yılında Fransada çekilen başka bir hotel mobilyası.

Beyaz rengin dekorasyonda öneminden çok kez bahsetmiştik. Villa La Coste Hotelin resteurantında da göreceğiniz gibi görsellikte ön planda olmak ve göze hitap etmek istiyorsanız beyaz rengi doğru kullandığınız takdirde güzel çalışmalar ortaya koyabiliriz.  Mobilyalarda beyaz renk kullanmak istediğinizde ham mobilyaları tercih etmeniz de fayda vardır.

 

5- Yine, Villa La Coste Hotelde. Richard Haughton tarafından 2017 yılında Fransada çekilen başka bir hotelin resteurantında kullanılmış mobilyalar.Hotel ağırlıklık olarak ham mobilyaları ve renkleri tercih ettiği için tamamen insanların hoşuna gidecek şekilde tasarlanmış durumdadır. Beyaz renk ve ham mobilyalar direk kişilerin beğenisini kazanmaktadır. Dünyanın en iyi hotellerinin mobilyalarından 5 tanesini sizinle paylaştık. Paylaşılan görseller dışında elbette daha iyi hotellerin daha iyi mobilyaları mevcuttur. Hepsini bir kerede inceleyemeceğimiz için imkanlarımız doğrultusunda böyle bi çalışma yaptık.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.