En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Doğtaş Kelebek Mobilyadan Mükemmel Davranış!

Genel, Sektörel Haberler 7 Ocak 2017

Doğtaş Kelebek Mobilya Yine Mükemmel Bi Davranış Yaptı!

 Türkiyenin öncü kuruluşlarından ve mobilya sektörünün liderlerinden olan Doğtaş Kelebek Mobilya; yurtiçi ve yurtdışı başarılarıyla, yenilenen sürekli yapısıyla, sosyal sorumluluk projeleriyle gerekse yaptığı çalışmalarıyla adınız birçok kez duyurmuştu. Bu kezde yaptığı mükemmel davranışla, örnek alınması gereken bi firma olduğunu tekrar kanıtladı.

 Her yıl sonlarında düzenli olarak çalışanlarıyla birlikte yıl sonu kutlama yemeği gerçekleştirerek, bu yemeği gelenek haline getiren Doğtaş, bu yıl güzel bi davranışla yıl sonu kutlama yemeğini iptal etti.
Yılsonu yemeği için ayrılan bütçeyi yakın zamanda Kayseride yaşanan hain saldırıda hayatlarını kaybeden askerlerin ve vatandaşların destek olmak amacıyla ailelerine gönderme kararı aldılar.

 Doğtaş Genel Müdürü Ersin Serbes: “Ülkemizde zor zamanlar yaşıyoruz. Bu zor zamanları ancak birlik ve dayanışma ile aşabiliriz. Ekip arkadaşlarımla birlikte terör saldırısında hayatını kaybeden askerlerin ailelerinin acılarını yürekten paylaşıyoruz. Destek olmak ve yanlarında olduğumuz göstermek amacıyka elimizden gelen yardımları yapmak için harekete geçtik.”

 Ersin Serbes: Yapılan yardımlar ile şehit ailelerine ve yakınlarına destek olmayı amaçladıklarını, yaşanılan tüm olayları tüm çalışan ekip arkadaşlarımızla birlikte kınadıklarını ayrıca hayatını kaybeden askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır dilediklerini vurguladı.

Bu ve bunun gibi hassas davranışları diğer tüm kuruluşlardan bekliyoruz. Doğtaş Kelebek Mobilya’ya hassasiyetlerinden dolayı ekibini tebrik ediyor ve teşekkür ediyoruz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.