En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Çilek Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 Bi önceki makalemizde Genç Odası Takımları ve Genç Odası Dekorasyonu hakkında bilgiler ve ipuçları vermiştik. Şimdi ise Genç Odası üreticilerinden olan ve yıllardır bu sektörde zirvede yer alan bi firmadan bahsedeceğiz. Sizi daha fazla meraklandırmadan o firma hakkında  bilgiler verelim. Çilek Mobilya kuruluşu ve gerçekleştirdiği başarıları başlıklar halinde inceleyelim.

 Çilek Mobilya;
-1995 yılında Bursa’nın İnegöl İlçesinde kuruldu,

– Hızlı bir başlangıç yaparak 1996 yılında; “Çilek” markasını tescil ettirdi, ilk fuar katılımını gerçekleştirdi ve ilk ihracatını yaptı.

– Açılışının 2. yılında www.cilek.com web sitesini hayata geçirdi.

– Yıl 1998: İlk mağazasını Bursa’da açtı.

– Yıl 1999: Ürettiği tüm ürünleri 2 Yıl Çilek Mobilya garantisi altına aldı.

– Yıl 2000: İnegöl’de yeni fabrikasını kurdu.

– Yıl 2001: Büyümeye hızla devam eden Çilek Mobilya ilk yurt dışı mağazasını Malta’da açtı.

– Yıl 2005: Bşarılarına bir başarı daha ekleyerek, Türk Patent Enstitüsü tarafından “Meşhur Marka” (Tanınmış Marka) olarak kabul edildi.

– Yıl 2007: Mobilya sektöründe en fazla ihracat yaparak “İhracat Şampiyonu” oldu.

– Yıl 2013: Hızla büyümeye devam eden Çilek Mobilya; 444 Satış noktasını 5 kitada ve 66 ülkede hayata geçirdi. Şikayetvar.com da En iyi S.S.H (Satış Sonrası Hizmet) veren mobilya sektörü birincisi oldu.– Yıl 2015: Çilek Mobilya, Dünya bankası tarafından “Uluslararası Bilinir Marka” olarak kabul edildi.

 Çilek Mobilya sahiplerini, yöneticilerini ve personellerini tebrik ediyoruz. Bir başarı hikayesi olarak okutulabilecek niteliğe sahip olan bu başarının devamını diliyoruz. Umarız ki adını duymaya devam ederiz.

(Tüm bilgiler www.cilek.com adresinden alınmıştır.)

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.

Ömer 13 Aralık 2016

Çilek mobilya genç odası takımlarını kullanıyorum çok memnunuz 

İçerik Editörü 8 Ocak 2017

Merhaba Ömer,

Çilek Mobilya genç odası sektöründe lider ve köklü kuruluşlardan biridir. Buna bağlı olarak kaliteli ürünler üretmek zorundadır. Şuan bulunduğu konumda olmasının sebebide şüphesiz ki müşteri odaklılığı ve kaliteli üretimdir.

Mukaddes 27 Haziran 2018

Çilek mobilyadan 3 4ay önce bebek odası aldım söyledikleri tarihte gelmedi (13-21-27-28 hazıran)bahaneyle sürekli erteleniyor memnun kalmadım bebeğim doğduğunda hala yatacak bi odası olmayacak.sinirle gelmesini bekliyoruz 

Os sümer 17 Mayıs 2020

Çilek Mobilya bence elektronik bölümüne girmeli