En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Ankara Mobilya Fuarı / 30 Mart-2 Nisan

Sektörel Haberler 6 Mart 2017

CNR’in düzenlediği Ankara Mobilya Fuarı 30 Mart -2 Nisan arasında açılıyor.

İstanbul da gerçekleşen mobilya fuarından sonra, fuara gösterilen ilgi, katılım sayısı ve satış rakamlarının tatmin edici olmasıyla birlikte mobilya sektörünün yüzünü güldüren CNR, bu kezde Ankara Mobilya Fuarı ile sektöre can katmayı hedefliyor. 20 bin metrekarelik alanda ATOP Congresiumda da düzenlenecek olan fuarda hedef, Türkiye ve Ankarayı dünya mobilya sektörüne duyurmak.

Ankara mobilya sektörü ve üretimi konusunda en önemli şehirlerimizden biri. Özellikle Siteler adı verilen merkezde 7.000 dönüm arazide faaliyet gösteriyor. Burada kurulan organize sanayi sayesinde büyük ve küçük ölçekli mobilya firmalarını bünyesinde barındırırken aynı zamanda da çok sayıda istihdam sağlıyor.

Ankara Mobilya Fuarı Ziyaretçi Profili

Bayiler, dağıtıcılar, toptancılar, zincir mağazaları, mobilya yan sanayi ve tamamlayıcı ürün üreticileri, mağazacılar, satın alma yetkilileri, mimarlar, dekoratörler, argeciler, tasarımcılar gibi alanında uzman ve potansiyel müşteriler ziyaret etmektedir.

Ankara Mobilya Fuarı Katılımcı Profili

Her mobilya fuarında olduğu gibi bu fuarda da; modüler mobilya, döşemelik kumaş malzemeleri, mutfak banyo mobilyaları, dekorasyon ve özel tasarım olarak üretilen ürünler, ofis mobilyaları, aydınlatma aksesuarları, klasik ve neo klasik mobilyalar, avangart ve modern mobilya modelleri sergilenecektir.

Fuar Adres Bilgileri

Fuar : CNR İMOB ANKARA – Ankara Mobilya Fuarı

Organizatör : İstanbul Fuarcılık A.Ş. – Pozitif Fuarcılık A.Ş. / CNR Holding

Tarih : 30 Mart – 02 Nisan 2017

Yer : ATO Congresium-ANKARA

Ziyaret Gün ve Saatleri: 30 Mart-1 Nisan 2017 Saat : 10:00 – 20.30 / 2 Nisan 2017 Saat : 10:00 – 19:00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.