En güvenilir mobilya markaları

Evmoda Mobilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Corona virüsü sürecinde internetten alışveriş yapmak

Lambaderler ve Başlıkları

Ahşap Bölme Duvar Sistemleri!

Genel 17 Mayıs 2017

AHŞAP BÖLME

Bölme duvar sistemleri birçok alanda alanların daha verimli kullanılmasını sağlayan etkili yöntemlerden birisidir. Evleriniz de büyük yatak odalarınızda giyinme kabinleri de oluşturabileceğiniz ahşap bölme duvar yöntemi ile sizler de modüler bölme duvar tekniklerini kullanabilirsiniz. Böylece daha rahat kullanabileceğiniz alanları kendinize kazandırabilirsiniz. Yalnızca evleriniz de değil ofislerinizde de bölme duvar sistemleri sayesinde kendinize ait alanlar oluşturabilir, gereksiz ve boş olan alanlarda bölme duvar yöntemleriyle muhteşem alanlar yaratarak herkesin kendine özgü bir alana sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sektörde hizmet veren birçok firma bugün sizlerin tercihi haline gelebilmektedir.

1997 yılında mimarlık hizmeti vererek sektörde emin adımlarla yürümeye başlayan Trimline markası ilk olarak Gebze Balçık’ta açmış olduğu fabrikası ile çalışmalarını sürdürmüştür. Daha sonraları büyük projelerini ortaya koyarak ürün geliştirme, tasarım, montaj ile hizmet verdiği alanları geliştiren şirket ahşap üretim tesisi yatırımı ile beraber özel kurumsal projeler, ofis mobilyaları akustik malzeme çözümleri gibi birçok alanda daha faaliyet göstermeye başladı. Türkiye’nin birçok yerinde fabrikaları ve geniş üretim tesisleri bulunan Trimline markası ahşap bölme sistemlerinde sektörün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Ofis ve her alanda ahşap bölme ile estetik görünüm sağlanmaktadır.

Ahşap sistemleri fabrikasyon kalitesinde birçok ürünün kullanıcıya sağlanabilmesi için uyumlu ve dengeli bir çalışma yürütülmektedir. Butik olarak da devam eden özel ahşap projelendirme sistemi seri üretim mantığının dışında tutulmakta her projeye özgü yeni uygulamalar tercih edilerek ahşap uygulamalar alanlara özel olarak tasarlanmaktadır. Böylece tekdüzelikten ve sıradanlıktan ayrılarak trimline güvencesi ve kalitesi özel tasarımlar da sizlere sağlanmaktadır. Ahşap bölme duvar ve daha birçok kullanım projesiyle özel alanlarda değişik şekilde detaylandırılarak bu sistemler kullanılmaktadır. Her alanın dokusuna özgü olarak tasarlanmış olan ahşap projeler Trimline güvencesi ve konforu ile sizlerin tercihine sunulmakta özel olarak alanlarımızda titizlikle çalışmalar sürdürülmektedir.

Görsel ve zengin bir görünüm için Trimline markasının sizlere sağlamış olduğu ahşap bölme duvar ve modüler hareketli sistemler ile sizler de birbirinden güzel alanları daha verimli hale getirerek muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz. Zengin renk seçenekleri, tasarım harikası özel görünümleriyle ahşap bölme duvar yöntemini kullanarak geniş alanlarınızda daha verimli ve daha estetik görünüme sahip farklı alanlar yaratmak mümkün hale geliyor. Baştan aşağı eski yapılarımız da tadilat işlemleri yerine modüler duvar sistemlerini tercih ederek muhteşem bir görüntü sağlayabilir, elde ettiğiniz bu görüntü ile açılır kapanır hareketli ahşap bölme duvarları kullandığınız alanlara kazandırabilirsiniz. Maliyet açısından da oldukça uygun fiyatlarla yaşam alanlarınıza kaliteli hale getirebileceğiniz ahşap bölme duvar sistemleri tercihiniz olabilir. Bu konuda yeterli araştırma yapabilmek için Trimline online sitesini ziyaret edebilir veya ahşap bölme fiyatları için canlı destek hattımızdan ya da iletişim numaralarından bizlere erişerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.